



534 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 172766, MERCEDES-BENZ 177 094 01 00, UFI 30.D13.00, MERCEDES-BENZ A177 094 01 00, MANN-FILTER C 32 017, KNECHT LX 4943, MAHLE LX 4943, SOFIMA S 3D13 A, WILMINK GROUP WG2217484, WILMINK GROUP WG2229202| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADBP220033 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 321 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |