



5 449 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 223 9220/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 34106883510;34106888459;34116874431;34116889585;6874431;6883510;6888459;6889585 |
| Висота | 117.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2022, 2019, 2016, 2023, 2025, 2017, 2018, 2015, 2021, 2020, 2024 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6, 3, #3, 6 |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина | 127.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |