



2 043 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 025 250 3418/PD |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 13301234;13301234;13412810;13412810;1605135;1605178;1605263;22799077;22799077;22799077;542115;95516193;95530017;95516193;95530017;13301234;13412810;1605135;1605178;1605263;22799077;542115;95516193;95530017;95516193;95530017;13301234;13412810;22799077;22799077 |
| Висота | 61.2 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2022, 2009, 2019, 2016, 2023, 2025, 2017, 2018, 2024, 2015, 2021, 2013, 2020, 2014, 2011, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel, Cadillac, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Mokka, ATS, Volt, Astra, Zafira, Zafira, Orlando, Cruze |
| Товщина | 18.2 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 148.1 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |