

485 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-14 610 0017 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 545841G000;545841G000;545841G000;545841G000 |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Діаметр зовнішній | 66 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2007, 2005, 2009, 2006, 2011, 2008 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Rio, Accent |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |