



417 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 014 033 0089 |
| Виробник | Meyle |
| Кросс-номери | 1683330014;1683330714;A1683330014;A1683330714;1683330014;1683330714;A1683330014;A1683330714 |
| Висота | 70 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 41 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Рік випуску автомобіля | 2000, 1998, 2003, 2002, 2004, 2001, 1999, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |