| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | J1334029 |
| Виробник | Nipparts |
| Висота | 121 мм |
| Внутрішній діаметр | 121 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.5 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Користувальницькі характеристики | |
| Зовнішній діаметр | 243 мм |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |