
1 101 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Citroen C1 1.0 -- CFA (384F),CFB (1KR) -- 06.2005 - 09.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C62044ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24022000461;424310H010;424748 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53.5 мм |
| Внутрішня висота барабану | 44 мм |
| Діаметр барабана | 233 мм |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2016, 2014, 2022, 2019, 2024, 2021, 2020, 2012, 2006, 2008, 2005, 2013, 2017, 2025, 2010, 2009, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C1, 107 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |