
1 012 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia Sephia 1.6 i -- B6 -- 09.1993 - 10.1997| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C60301ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K20126251A;0K20126251B;DB4288 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішня висота барабану | 42 мм |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Діаметр отвору маточини | 57 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1998, 1994, 1999, 1997, 2008, 2007, 2002, 1995, 2009, 2005, 2000, 2004, 2003, 1996, 2001, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Sephia, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |