
1 871 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Ford Transit Connect 1.8 16V LPG -- EYPA,EYPC,EYPD -- 06.2002 - 12.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C6G026ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 1334975;1361304;4367102;4367103;4455981;4467600 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 89.5 мм |
| Внутрішня висота барабану | 68 мм |
| Діаметр барабана | 279 мм |
| Діаметр отвору маточини | 63 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2004, 2008, 2007, 2003, 2011, 2010, 2002, 2009, 2005, 1976, 2012, 1975, 2006, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Taunus, Transit |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |