
2 317 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Land Rover Freelander I 1.8 i 16V 4x4 -- 18 K4F -- 02.1998 - 11.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C6I001ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | HRC2712;SDC100110;SDC100130 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 56.3 мм |
| Внутрішня висота барабану | 47 мм |
| Діаметр барабана | 290 мм |
| Діаметр отвору маточини | 66.1 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1999, 2002, 2000, 2005, 2004, 2003, 2001, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66.1 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |