
1 688 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Citroen Nemo 1.3 HDi 75 -- FHZ (F13DTE5) -- 10.2010 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C6C011ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 1617329080;424755;424758 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 61 мм |
| Внутрішня висота барабану | 48 мм |
| Діаметр барабана | 268 мм |
| Діаметр отвору маточини | 98 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2018, 2019, 2017, 2008, 2024, 2023, 2025, 2015, 2011, 2021, 2014, 2010, 2020, 2009, 2016, 2012, 2022, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Nemo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 98 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |