


2 781 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Mitsubishi L200 2.5 D 4WD (K24T) -- 4D56 (8V) -- 12.1987 - 05.1993| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C65010ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | MB895470 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 93 мм |
| Діаметр барабана | 270 мм |
| Діаметр отвору маточини | 108 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2000, 2004, 2016, 2014, 1986, 2022, 1998, 1999, 2019, 2024, 2021, 1987, 1988, 2020, 1992, 2003, 2012, 2006, 1993, 1994, 1997, 2008, 2002, 2005, 1996, 2013, 1991, 2017, 2025, 1989, 2010, 1995, 2009, 1990, 2001, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | Pajero, L200, Pajero Sport, L400 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |