
1 126 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Yaris / Vios 1.3 4WD (NCP92_, NCP96_, NCP96R, NCP92R) -- 2NZ-FE -- 09.2005 - 04.2013| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C62042ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 424310D010;7D0631 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 51.5 мм |
| Внутрішня висота барабану | 43 мм |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Діаметр отвору маточини | 55 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1999, 2008, 2007, 2003, 2011, 2010, 2002, 2000, 2009, 2005, 2004, 2012, 2001, 2006, 2013 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |