
1 204 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Chevrolet Aveo / Kalos 1.2 -- LMU -- 04.2008 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C60018ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 96470999 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 57 мм |
| Внутрішня висота барабану | 40.5 мм |
| Діаметр барабана | 200 мм |
| Діаметр отвору маточини | 57 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2016, 2022, 2014, 2019, 2024, 2021, 2020, 2012, 2008, 2013, 2017, 2025, 2010, 2009, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo, Spark |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 57 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |