
1 819 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Daewoo Lanos 1.3 -- A13SMS -- 05.1997 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C60003ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24022000361;96193771 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 81 мм |
| Внутрішня висота барабану | 52.5 мм |
| Діаметр барабана | 228 мм |
| Діаметр отвору маточини | 39.9 мм |
| Конструктивні особливості | Без кільця датчика ABS |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2000, 2004, 2016, 2014, 2022, 1998, 1999, 2019, 2024, 2021, 2020, 2003, 2012, 2006, 1993, 1994, 1997, 2008, 2002, 2005, 1996, 2013, 2017, 2025, 2010, 1995, 2009, 2001, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Lanos |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |