
1 726 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Cr-v I 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) -- B20B -- 10.1995 - 12.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C64010ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 14773910;42610S70000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішня висота барабану | 44.5 мм |
| Діаметр барабана | 220 мм |
| Діаметр отвору маточини | 60 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2023, 2007, 2011, 2015, 2000, 2004, 2016, 2014, 2022, 1998, 1999, 2019, 2024, 2021, 2020, 2003, 2012, 2006, 1997, 2008, 2002, 2005, 1996, 2013, 2017, 2025, 2010, 1995, 2009, 2001, 2018 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, HR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 64 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |