
830 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Nissan Micra II 1.0 i 16V (K11) -- CG10DE -- 08.1992 - 07.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C61018ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 432065F011;432065F012;DB4243 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 32 мм |
| Внутрішня висота барабану | 32 мм |
| Діаметр барабана | 180 мм |
| Діаметр отвору маточини | 100 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1998, 1994, 1999, 1997, 2002, 1995, 1992, 2000, 1996, 2003, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |