
2 106 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia Sportage 2.0 i 4WD -- FE (8V) -- 04.1994 - 08.1999| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C60302ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K01126251B;DB4329 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 90 мм |
| Внутрішня висота барабану | 66.5 мм |
| Діаметр барабана | 250 мм |
| Діаметр отвору маточини | 43 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1994, 1999, 1997, 2002, 1995, 2000, 1996, 2003, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |