
1 520 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Camry 2.2 (SXV10_, SXV10R) -- 5S-FE -- 06.1991 - 07.1996| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C62030ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 14581610;4243133020 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 71 мм |
| Внутрішня висота барабану | 62 мм |
| Діаметр барабана | 228.6 мм |
| Діаметр отвору маточини | 71 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1998, 1991, 1994, 1999, 1997, 2002, 1995, 1992, 2000, 1996, 2001 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |