
1 338 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Daewoo Tico 0.8 -- F8C -- 02.1995 - 12.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C60001ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 14939310;43511A84000;43511A84000000 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 65 мм |
| Внутрішня висота барабану | 40 мм |
| Діаметр барабана | 180 мм |
| Діаметр отвору маточини | 65.5 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 1999, 1997, 1995, 2000, 1996 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 46.9 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |