
1 476 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
BMW 3 316 i -- M40 B16 (164E1) -- 03.1991 - 08.1993| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C6B003ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 14581010;34211158815;34211159486 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 59 мм |
| Внутрішня висота барабану | 47 мм |
| Діаметр барабана | 228.6 мм |
| Діаметр отвору маточини | 59 мм |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1993, 1998, 1991, 1994, 1999, 1997, 1995, 1992, 2000, 1996, 1990 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 75 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |