
1 086 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia Clarus 1.8 i 16V -- T8 -- 07.1996 - 08.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C40306ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K9AA26251C;0K9AA26251;0K9AA26251A;0K9AA26251B;DF4083 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 40 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2013, 2010, 1998, 2003, 2000, 2002, 2008, 2006, 2005, 2001, 2011, 1999, 2009, 2007, 1996, 2004, 1997, 2012 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Clarus |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |