
1 567 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Toyota Supra 3.0 24V (MA70_, MA70) -- 7M-GE -- 01.1986 - 08.1988| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C42007ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 09553210;4243114100;4243114110;4243114120 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 68.4 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1987, 1993, 1998, 1990, 2000, 1992, 1989, 2002, 1988, 1995, 1991, 2001, 1986, 1999, 1996, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |