
929 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Jazz II 1.3 iDSi (GD1) -- L13A1 -- 03.2002 - 09.2007| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C34037ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 24012101131;45251S50G00;45251SAAG00;45251SAAG10;45251SAAG11 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 39.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 2000, 2002, 2008, 2006, 2005, 2001, 1999, 2007, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | City, Jazz |
| Товщина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |