
1 210 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Honda Cr-v I 2.0 16V 4WD (RD1, RD3) -- B20B -- 10.1995 - 12.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C34062ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 45251S6FE10 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 44.7 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2003, 2000, 2002, 1995, 2005, 2001, 1999, 1996, 2004, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, Civic |
| Товщина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |