

1 347 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Kia Clarus 1.8 i 16V -- T8 -- 07.1996 - 08.2001| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30308ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K9AA33251;0K9AA33251A;0K9AA33251B;0K9AA33251C;24012401731 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 48.6 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1998, 2000, 2002, 2001, 1999, 1996, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Carens, Clarus |
| Товщина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |