
914 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Nissan Micra II 1.0 i 16V (K11) -- CG10DE -- 08.1992 - 07.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C31105ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 4020672B00;4020672B01 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 46.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 1994, 1993, 1998, 2003, 2000, 1992, 2002, 1995, 2001, 1999, 1996, 1997 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Micra |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |