
958 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Hyundai Atos 1.0 i -- G4HC -- 02.1998 - 12.2000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30528ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 5171202550;5171202551 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 50.7 мм |
| Діаметр маточини | 126 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 1998, 2003, 2000, 2002, 2008, 2006, 2005, 2001, 1999, 2009, 2007, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Товщина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Країна реєстрації бренду | Польща |