
454 ₴
Застосування:
Kia Sephia 1.6 i -- B6 -- 09.1993 - 10.1997| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C50300ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 0K020126610;0K20126610A |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр | 19.05 мм |
| Діаметр поршня | 19.05 мм |
| Рік випуску автомобіля | 2003, 1996, 1993, 2002, 1995, 1997, 1994, 2001, 2004 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Shuma, Sephia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |