1 023 ₴
Застосування:
Land Rover Freelander 2 2.2 TD4 4x4 -- 224DT(DW12BTED4),DW12BTED4 -- 10.2006 - 10.2014| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2I003ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | LR003657 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43.2 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2010, 2013, 2007, 2011, 2014, 2008, 2012, 2009, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo, Freelander |
| Товщина | 16 мм |
| Ширина | 95.2 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |