858 ₴
Застосування:
Fiat 500 1.4 (312AXC1B, 312CXC1B) -- 169 A3.000 -- 10.2007 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C2F014ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 77366456;77366457;77366993;77367515;77367516 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 43.9 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2008, 2009, 2016, 2023, 2010, 2014, 2019, 2012, 2017, 2025, 2020, 2015, 2013, 2007, 2011, 2018, 2024, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | 500 |
| Товщина | 17.42 мм |
| Ширина | 95.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |