1 823 ₴
Застосування:
Hyundai Ix35 2.0 CVVT 4WD -- G4KD -- 08.2009 - 12.2015| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C10537ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 58101D4A80;58101G4A00;58101G4A10;58101G8A30;58101I3A00;58101K9A10;58101S0A00;58101S0A10;58101S0A10SK1;58101S1A00 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 60.9 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2016, 2023, 2010, 2020, 2015, 2013, 2011, 2018, 2014, 2024, 2021, 2012, 2022, 2009, 2017, 2025 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | i30, ix35, Optima, I30 |
| Товщина | 20.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
| Ширина | 140.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |