1 623 ₴
Застосування:
Land Rover Range Rover III 4.2 4x4 -- 428PS(AJV8) -- 05.2005 - 08.2012| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C1I013ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | SFP500070 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 77.3 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Рік випуску автомобіля | 2019, 2016, 2010, 2015, 2013, 2007, 2009, 2011, 2018, 2014, 2008, 2012, 2005, 2017, 2006 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Range Rover |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 131.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |