1 088 ₴
Застосування:
Chevrolet Aveo 1.2 -- LWD -- 03.2011 - 2025| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C10025ABE |
| Виробник | ABE |
| Кросс-номери | 95231012 |
| Країна виробник | Польща |
| Висота | 53.6 мм |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Рік випуску автомобіля | 2021, 2008, 2009, 2016, 2023, 2010, 2014, 2019, 2012, 2017, 2025, 2020, 2015, 2013, 2007, 2011, 2018, 2024, 2022 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Товщина | 17.2 мм |
| Ширина | 142 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |