| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | GDB3560 |
| Виробник | TRW |
| Висота | 81.4 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Товщина | 17.8 мм |
| Ширина | 143.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |