

3 711 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BREMBO 09.B858.11, AKRON-MALÒ 1110522, sbs 1815314051, A.B.S. 18487, SWAG 22 94 3930, AP 25602 V, NK 314051, MAGNETI MARELLI 361302040806, TOYOTA 435120W060, FEBI BILSTEIN 43930, ZIMMERMANN 450.5213.52, ZIMMERMANN 450.5213.54, ZIMMERMANN 450.5213.55, MEYLE 53-83 521 0022/PD, EUROBRAKE 5815314051, METZGER 6110985, RIDEX 82B1989, HELLA 8DD 355 125-251, HELLA PAGID 8DD 355 125-251, TEXTAR 92283205, LPR A4032VR, SAMKO A4032VR, COMLINE ADC1277V, BLUE PRINT ADJ134347, COMLINE AND6821, BORG & BECK BBD6110S, OPTIMAL BS-9820HC, BRECO BV 9212, BREMSI CD8429V, FERODO DDF2635C-1, FIT FR0892V, LAND ROVER LR038934, MOTAQUIP LVBD1775, MINTEX MDC2748, NATIONAL NBD2002, DON PCD22671, PROTECHNIC PRD2976, QUARO QD1509HC, RAICAM RD01536, NiBK RN1760, LAND ROVER SDB 0006 24, LAND ROVER SDB 000623, LAND ROVER SDB000621, LAND ROVER SDB000622| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 578 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 15 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Марка | Land Rover |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |