



4 228 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 749, TRUCKTEC AUTOMOTIVE 07.35.305, BREMBO 09.C170.11, KAMOKA 103564, JP GROUP 1163208400, A.B.S. 18267, VALEO 197560, ATE 24.0122-0273.1, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731PR-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731PR-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012202731-SET-MSP, AP 25507 V, SWAG 30 94 4097, NK 3147198, MAGNETI MARELLI 360406132401, FEBI BILSTEIN 44097, AUDI 4H0 615 601 F, AUDI 4H0 615 601 L, AUDI 4H0 615 601 P, JURID 562767JC, EUROBRAKE 58153147198, METZGER 6110772, RIDEX 82B1226, HELLA 8DD 355 125-551, HELLA PAGID 8DD 355 125-551, TEXTAR 92241803, BLUE PRINT ADV184393, DENCKERMANN B130792, BORG & BECK BBD6085S, FREMAX BD-4154, OPTIMAL BS-9182, OPTIMAL BS-9182C, BRECO BV 9117, BREMSI CD7990V, FERODO DDF1990C, MOTAQUIP LVBD1738, MINTEX MDC2768C, NATIONAL NBD2056, DON PCD17162, PROTECHNIC PRD6251, RAICAM RD01517, ROTINGER RT 21380, ROTINGER RT 21380-GL, ROTINGER RT 21380-GL T3, ROTINGER RT 21380-GL T5, ROTINGER RT 21380-GL T6, ROTINGER RT 21380-GL T9, Stark SKBD-0023368, PILENGA V212| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 749 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 36.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |