

6 138 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 E39, BREMBO 09.C426.11, ZIMMERMANN 100.3360.20, ZIMMERMANN 100.3360.52, ZIMMERMANN 100.3360.54, ZIMMERMANN 100.3360.55, FEBI BILSTEIN 108202, CAR 142.1904, A.B.S. 18426, MASTER-SPORT GERMANY 24013401071PR-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24013401071PR-PCS-MSP, AP 25525 V, MAPCO 25864C, SWAG 30 10 8202, NK 3147170, VAG 4G0 615 301 AC, VAG 4G0 615 301 C, VAG 4G0 615 301 P, EUROBRAKE 58153147170, KAWE 61671 10, REMSA 61671.10, ROADHOUSE 61671.10, RIDEX 82B1617, HELLA 8DD 355 126-691, HELLA PAGID 8DD 355 126-691, FTE 9081165, TEXTAR 92293505, COMLINE ADC2879V, BLUE PRINT ADV1843119, BORG & BECK BBD6123S, DELPHI BG9172C, FTE BS7841B, BRECO BV 9135, WOKING D61671.10, MOTAQUIP LVBD2235, MINTEX MDC2819C, MJ Allen Automotive NBD2046, QUARO QD6932, QUARO QD6932HC, ROTINGER RT 21818HP, ROTINGER RT 21818HP-GL, ROTINGER RT 21818HP-GL T3, ROTINGER RT 21818HP-GL T5, ROTINGER RT 21818HP-GL T6, ROTINGER RT 21818HP-GL T9| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E39 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 62.4 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Товщина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Марка | Audi |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |