


1 694 ₴
ЦІНА ВКАЗАНА ЗА 1 ШТУКУ. ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
HONDA 45251-S0X-000, HONDA 45251-SEA-J01, HONDA 45251-SOX-000| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R47 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47.4 мм |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |