



1 920 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MERCEDES-BENZ 000 420 84 04, MERCEDES-BENZ 003 420 58 20, MERCEDES-BENZ 004 420 05 20 67, MERCEDES-BENZ 004 420 90 20, MERCEDES-BENZ 005 420 95 20, MERCEDES-BENZ 006 420 32 20, MEYLE 025 237 4517, MEYLE 025 237 4517/PD, LPR 05P849, KAWE 0769 02, REMSA 0769.02, SWAG 10 91 6454, ALANKO 10300032, METZGER 1170137, OPTIMAL 120971, WXQP 140259, WXQP 140325, WXQP 140327, WXQP 140651, WEEN 151-1296, EUROREPAR 1623059380, FEBI BILSTEIN 16454, MAXGEAR 19-1818, ABAKUS 231-01-111, ZIMMERMANN 23745.175.1, TEXTAR 2374502, TEXTAR 2374581, ROADHOUSE 2769.02, DACO Germany 322321, MAGNETI MARELLI 363916060585, A.B.S. 37149, TOPRAN 401 433, RIDEX 402B0176, MERCEDES-BENZ 442 005 20 67, ASHIKA 50-00-0510, PROFIT 5000-1661, PROFIT 5000-1661 C, JAPKO 500510, PROFIT 5005-1661, CHAMPION 573092CH, JURID 573092J, JURID 573092JC, JURID 573152J, JURID 573152JC, fri.tech. 579.5, TRUSTING 579.5, VALEO 598659, SAMKO 5SP849, GIRLING 6115432, STELLOX 780 002B-SX, STELLOX 780 002-SX, KAWE 810054, CIFAM 822-563-5, HELLA 8DB 355 010-101, HELLA PAGID 8DB 355 010-101, FTE 9010409, MERCEDES-BENZ A000 420 84 04, MERCEDES-BENZ A003 420 58 20, MERCEDES-BENZ A004 420 05 20 67, MERCEDES-BENZ A004 420 90 20, MERCEDES-BENZ A005 420 95 20, MERCEDES-BENZ A006 420 32 20, MERCEDES-BENZ A442 005 20 67, BLUE PRINT ADU174281, DENCKERMANN B111111, LYNXauto BD-5324, FTE BL1830A4, OPTIMAL BP-12743, FENOX BP43237, OPEN PARTS BPA0769.00, OPEN PARTS BPA0769.02, ZEKKERT BS-2927, ABE C1M055ABE, ABE C1M055ABE-P, Dr!ve+ DP1010.10.1052, FREMAX FBP-1299, FERODO FDB1661, KAISHIN FK20125, FOMAR Friction FO 694181, TRW GDB1543, TRW GDB1543DTE, DELPHI LP1828, MINTEX MDB2598, NEW BLOX NB23271V02, NATIONAL NP2111, BREMBO P 50 053, BREMBO P 50 053X, ASHUKI by Palidium P1-1446, WOKING P6693.02, JAPANPARTS PA-0510AF, Brake ENGINEERING PA1962, PF 4276, CAR PNT948, PROTECHNIC PRP0645, PROTECHNIC PRP0645C, QUARO QP4588, QUARO QP4588C, RAICAM RA.0791.1, ROTINGER RT 2PD18280, Stark SKBP-0010176, TOMEX Brakes TX 12-811, VAICO V30-8146, SKF VKBP 80198 E, WAGNER WBP23745A| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 576 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 71.4 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 119.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |