2 922 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 025 240 2120, MEYLE 025 240 2120/PD, AKRON-MALÒ 1051183, OPTIMAL 12532, MASTER-SPORT GERMANY 13046072262N-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 13046072262N-SET-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 13046072272N-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 13046072272N-SET-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 13046072272-SET-MS, FEBI BILSTEIN 16796, ICER 182148, MAXGEAR 19-2966, METELLI 22-0549-4, NK 224787, TEXTAR 2391301, SWAG 32 91 6796, DACO Germany 320221, MAGNETI MARELLI 363916060610, A.B.S. 37613, RIDEX 402B0529, ASHIKA 50-00-0909, JAPKO 500909, EUROBRAKE 5502224787, fri.tech. 565.4, TRUSTING 565.4, JURID 573463J, VALEO 601375, MAPCO 6632, CIFAM 822-549-4, HELLA 8DB 355 015-971, HELLA PAGID 8DB 355 015-971, AUDI 8J0 698 151 F, VW 8J0 698 151 F, VAG 8J0698151A, VAG 8J0698151F, VAG 8P0698151, BLUE PRINT ADV184216, OPTIMAL BP-12532, BREMSI BP3741, AISIN BPVW-1011, CWORKS C11CR1001, FERODO FDB4223, MASTER-SPORT GERMANY K6072262, MINTEX MDB3183, NATIONAL NP2559, BREMBO P 85 129, BREMBO P 85 129X, JAPANPARTS PA-0909AF, DON PCP2111, PROTECHNIC PRP1122, QUARO QP2121, R BRAKE RB2148, ROTINGER RT 2PD20321, Stark SKBP-0011093| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 550 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 72.7 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Volkswagen |
| Товщина | 20.3 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |