1 908 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
FEBI BILSTEIN 116265, ICER 181826-202, SWAG 33 10 7617, A.B.S. 37622, CHAMPION 573814CH, JURID 573814J, KIA 58101 D7A70, HYUNDAI 58101D7A70, BLUE PRINT ADG042179, OPEN PARTS BPA1302.52, ICER EV1826-202, FERODO FDB5039, R BRAKE RB1826-202| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 460 077 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 60.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia, Hyundai |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.9 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |