



663 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 494 208, HONDA 45022SA0660, HONDA 45022SA0670, HONDA 45022SA0999HE, HONDA 45022SA0N50, HONDA 45022SA0N51, SUZUKI 5512078460, SUZUKI 5520056850000, SUZUKI 5520056851000, SUZUKI 55200-60B50, SUZUKI 5520060B50000, SUZUKI 5520070860, SUZUKI 5520070860000, SUZUKI 5520070861, SUZUKI 5520070861000, SUZUKI 5520070862, SUZUKI 5520070862000, SUZUKI 5521056A50, SUZUKI 5521056A50000, SUZUKI 5521078450000, SUZUKI 5521078460, SUZUKI 5521078460000, SUZUKI 5521084500, SUZUKI 5521084500000, SUZUKI 5521085000, SUZUKI 5521085000000, SUZUKI 5521085200000, SUZUKI 55210M84500, SUZUKI 55210M84520, SUZUKI 55210M84550, OPEL 90485512, CHEVROLET 91 128 990, CHEVROLET 91 144 333| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 208 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 38.1 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Honda, Suzuki |
| Товщина | 15.5 мм |
| Ширина | 119.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |