1 551 ₴
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
ATE 13.0460-4919.2, ICER 141357, IVECO 1906428, TEXTAR 2913901, FERODO FVR1352, TRW GDB1356, DELPHI LP1776| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 768 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 73 мм |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Товщина | 18.2 мм |
| Ширина | 109.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |