Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
MEYLE 025 240 8418/PD, LPR 05P2325, FEBI BILSTEIN 116380, SWAG 15 11 6380, ZIMMERMANN 22272.190.1, TEXTAR 2227201, A.B.S. 37686, RIDEX 402B0052, ASHIKA 50-00-0339, JAPKO 500339, JURID 574009J, SAMKO 5SP2325, BLUE PRINT ADJ134201, BORG & BECK BBP2556, OPEN PARTS BPA1219.00, AISIN BPLR-1000, JAGUAR C2D48652, FERODO FDB5271, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3600824, DELPHI LP3180, MINTEX MDB3835, MJ Allen Automotive NP2882, BREMBO P 36 030, JAPANPARTS PA-0339AF, QUARO QP0847, ROTINGER RT 2PD31800, Stark SKBP-0010051, JAGUAR T4N 9759, JAGUAR T4N13433, JAGUAR T4N37210| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 830 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота внутрішньої накладки | 66.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 71.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jaguar |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |