Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
AKRON-MALÒ 1050167, METZGER 1170311, MASTER-SPORT GERMANY 13046049212N-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 13046049212N-SET-MSP, FEBI BILSTEIN 16420, FEBI BILSTEIN 16832, MAXGEAR 19-0418, ZIMMERMANN 23305.155.1, TEXTAR 2330501, KLAXCAR FRANCE 24031z, DACO Germany 320601, A.B.S. 37276, RIDEX 402B0158, CITROËN 4252.17, CITROËN 4252.90, CITROËN 4253.34, PROFIT 5000-1413, GIRLING 6114509, GIRLING 6120308, SASIC 6210034, SWAG 64 91 6420, SWAG 64 91 6832, MAPCO 6608, TOPRAN 721 245, ASAM AUTOMOTIVE 74252, TRISCAN 8110 28017, STELLOX 841 000B-SX, HELLA 8DB 355 019-441, HELLA PAGID 8DB 355 019-441, FTE 9010381, COMLINE ADB01122, BLUE PRINT ADP154227, DENCKERMANN B110104, LYNXauto BD-2210, FTE BL1805A1, OPTIMAL BP-83000, OPEN PARTS BPA0830.00, AISIN BPCI-2003, COMLINE CBP01122, Dr!ve+ DP1010.10.0851, FI.BA FBP4358, KAISHIN FK20138, FOMAR Friction FO 687281, TRW GDB1450, TRW GDB2030, DELPHI LP1680, MOTAQUIP LVXL994, MINTEX MDB2190, BREMBO P 61 073, Brake ENGINEERING PA1294, AUTOMOTOR France PBP8076, DON PCP1318, PF 4022, QUARO QP8778, QUARO QP8778C, ROTINGER RT 1PD16800, Stark SKBP-0010158, TOMEX Brakes TX 13-33, VAICO V22-0097, SKF VKBP 90400| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 580 |
| Виробник | Bosch |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Висота | 70.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Товщина | 14.8 мм |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |