10 639 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BREMBO 09.D905.13, JP GROUP 1463107500, ZIMMERMANN 150.2956.20, ZIMMERMANN 150.2956.32, ZIMMERMANN 150.2956.52, FEBI BILSTEIN 179565, A.B.S. 18607, AP 20121 Z, CAR 242.1943, SWAG 33 10 4960, BMW 34 10 6 880 073, BMW 34 11 6 860 909, BMW 34 11 8 831 822, MEYLE 383 521 1022/PD, TOPRAN 503 656, BLUE PRINT ADBP430140, COMLINE ADC5018V, FREMAX BD-0097, JURATEK BMW313, KAVO PARTS BR-10040-C, ZEKKERT BS-6604, BRECO BZ 9398, DF 190438, MOTAQUIP LVBD1962| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 F57 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 66.1 мм |
| Зовнішній діаметр | 348 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Марка | BMW |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |