


2 119 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BREMBO 09.9997.10, FEBI BILSTEIN 170699, A.B.S. 17642, MAXGEAR 19-2475, MAXGEAR 19-2475SPORT, NK 203512, METELLI 23-1078C, MASTER-SPORT GERMANY 24012601551-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012601551-PCS-MSP, AP 24991, MEYLE 28-15 521 0006, NK 313512, MAGNETI MARELLI 361302040282, PROFIT 5010-1528, KIA 51712 2F100, CHAMPION 562794CH, JURID 562794JC, EUROBRAKE 5815203512, EUROBRAKE 5815313512, DACO Germany 601717, STELLOX 6020-1145VK-SX, GIRLING 6062291, METZGER 6110467, CIFAM 800-1078C, TRISCAN 8120 18120C, RIDEX 82B0362, MAXTECH 865246, HELLA 8DD 355 111-781, HELLA PAGID 8DD 355 111-781, TEXTAR 92136700, TEXTAR 92136703, ACKOJA A53-80010, BLUE PRINT ADG04385, BORG & BECK BBD4656, DELPHI BG4016, LYNXauto BN-1596, KAVO PARTS BR-4220-C, BRECO BS 8627, ZEKKERT BS-5476, OPTIMAL BS-8144, OPTIMAL BS-8144C, BREMSI CD7528V, DYNAMATRIX DBD1528, FERODO DDF1528, DF 073309, TRUSTING DF201, TRW DF6229, Dr!ve+ DP1010.11.0422, Dr!ve+ DP1010.11.1301, FI.BA FBD388, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3300322, NIPPARTS J3300322, NPS K330A19, MINTEX MDC1768, NISSHINBO ND6019, DON PCD20702, RAICAM RD00551, NiBK RN1799, ROTINGER RT 20271, ROTINGER RT 20271-GL, ROTINGER RT 20271-GL T3, ROTINGER RT 20271-GL T5, ROTINGER RT 20271-GL T6, ROTINGER RT 20271-GL T9, Stark SKBD-0020367, FENOX TB219332, VAICO V53-80010| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S28 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 47 мм |
| Зовнішній діаметр | 275.2 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Товщина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Марка | Kia |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |