1 520 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
BOSCH 0 986 479 012, ASHUKI by Palidium 0990-8212, CHERY 1014001811, AKRON-MALÒ 1110432, EUROREPAR 1618865980, A.B.S. 17028, MAXGEAR 19-0970, MAXGEAR 19-0970MAX, MAXGEAR 19-0970SPORT, NK 204588, METELLI 23-0717C, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751PR-PCS-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751PR-PCS-MSP, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751-SET-MS, MASTER-SPORT GERMANY 24012001751-SET-MSP, KLAXCAR FRANCE 25122z, FEBI BILSTEIN 27942, MEYLE 30-15 521 0118/PD, NK 314588, MAGNETI MARELLI 361302040192, TOYOTA 43512 0D050, TOYOTA 43512 0D059, TOYOTA 43512 17120, TOYOTA 43512 17130, TOYOTA 43512 17131, TOYOTA 43512 52040, TOYOTA 43512 52090, TOYOTA 435120D030, PROFIT 5010-1149, CHAMPION 562409CH, JURID 562409J, JURID 562409JC, EUROBRAKE 5815204588, EUROBRAKE 5815314588, DACO Germany 603970, GIRLING 6041631, METZGER 6110154, IAP QUALITY PARTS 709-17001, CIFAM 800-717C, SWAG 81 92 7942, TRISCAN 8120 13167C, RIDEX 82B0060, MAXTECH 861236, HELLA 8DD 355 108-881, HELLA PAGID 8DD 355 108-881, FTE 9072239, TEXTAR 92115603, AISIN A6F255S, ACKOJA A70-80002, BLUE PRINT ADT343137, DENCKERMANN B130418, BORG & BECK BBD4175, fri.tech. BD0721, OPEN PARTS BDA1877.20, OPEN PARTS BDR1877.20, OPEN PARTS BDRS1877.25, KAVO PARTS BR-9403-C, FTE BS5194, OPTIMAL BS-7420C, BREMSI CD7149V, FERODO DDF1149, FERODO DDF1149C, DF 190206, TRW DF4163, TRUSTING DF721, Dr!ve+ DP1010.11.1192, FI.BA FBD145, FOMAR Friction FO 2510, HERTH+BUSS JAKOPARTS J3302128, NIPPARTS J3302128, NIPPARTS J3302128HC, MINTEX MDC1394, NISSHINBO ND1079K, DON PCD12172, QUARO QD7541, RAICAM RD00832, ROTINGER RT 2570, ROTINGER RT 2570-GL, ROTINGER RT 2570-GL T3, ROTINGER RT 2570-GL T5, ROTINGER RT 2570-GL T6, ROTINGER RT 2570-GL T9, Stark SKBD-0020061, TOMEX Brakes TX 73-26, VAICO V70-80002| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 B60 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Марка | Toyota |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |