


1 991 ₴
ГАЛЬМІВНІ ДИСКИ ПРОДАЮТЬСЯ ЛИШЕ ПАРАМИ (ПО 2 ШТУКИ)!
Застосування:
Оригінальні номери та аналоги:
SWAG 10 92 2156, SWAG 10 92 2158, AKRON-MALÒ 1110202, A.B.S. 17400, MAXGEAR 19-1034, MAXGEAR 19-1034MAX, MAXGEAR 19-1260, MAXGEAR 19-1260MAX, MAXGEAR 19-1260SPORT, NK 203359, MERCEDES-BENZ 211 421 08 12, FEBI BILSTEIN 22156, FEBI BILSTEIN 22158, METELLI 23-0600C, KLAXCAR FRANCE 25873z, NK 313359, MAGNETI MARELLI 361302040703, TOPRAN 401 052, PROFIT 5010-1252, ASAM AUTOMOTIVE 55546, CHAMPION 562212CH, JURID 562212J, JURID 562212JC, EUROBRAKE 5815203359, EUROBRAKE 5815313359, ASHIKA 60-00-0540, ASHIKA 60-00-0540C, JAPKO 600540, JAPKO 600540C, STELLOX 6020-3358V-SX, DACO Germany 602302, GIRLING 6042611, METZGER 6110672, CIFAM 800-600C, TRISCAN 8120 23161C, MAXTECH 873609, HELLA 8DD 355 108-801, HELLA PAGID 8DD 355 108-801, TEXTAR 92115203, TEXTAR 92115205, MERCEDES-BENZ A 211 421 08 12, BLUE PRINT ADU174336, BRAXIS AE0175, DENCKERMANN B130563, BORG & BECK BBD4352, BORG & BECK BBD4355, DELPHI BG3755C, LYNXauto BN-1082, OPTIMAL BS-7784, OPTIMAL BS-7784HC, BREMSI CD7252V, DYNAMATRIX DBD1252, DYNAMATRIX DBD1252C, FERODO DDF1252, FERODO DDF1252C, DF 150107, TRUSTING DF1600, TRW DF4261, JAPANPARTS DI-0540, JAPANPARTS DI-0540C, Dr!ve+ DP1010.11.0840, FI.BA FBD161, FOMAR Friction FO 2922, MINTEX MDC1977, DON PCD20652, QUARO QD9605, QUARO QD9605HC, RAICAM RD00473, ROTINGER RT 2933, ROTINGER RT 2933-GL, ROTINGER RT 2933-GL T3, ROTINGER RT 2933-GL T5, ROTINGER RT 2933-GL T6, ROTINGER RT 2933-GL T9, TOMEX Brakes TX 72-91, VAICO V30-80048, WAGNER WGR1252-1| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S07 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 54.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Товщина | 28 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Марка | Mercedes-Benz |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |